укр рус eng
 
Недержавне пенсійне забезпечення - це найвигідніший і найнадійніший спосіб накопичення

Недержавну пенсію виплачують додатково до державної. Наявність і розмір недержавної пенсії жодним чином не впливає на розмір державної пенсії.

НАДІЙНІСТЬ

Недержавний пенсійний фонд не може стати банкрутом. Над НПФ передбачений потрійний нагляд держави: Національною комісією що здійснює державне регулювання у свері ринків фінансових послуг, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національним банком України. Ці органи контролюють НПФ у щоденному режимі.

НПФ захищають накопичення людей від інфляції, інвестуючи кошти в різні активи, вартість яких зростає в умовах інфляції. Держава встановила жорсткі вимоги до надійності таких активів і примушує вкладати всі гроші не в одне місце, а «розкладати по різних кошиках».

ВАША ВЛАСНІСТЬ

Ваші пенсійні накопичення - це Ваша власність, Ваше майно. Ніхто, крім Вас не має права ним розпоряджатися. У разі смерті пенсійні накопичення отримають спадкоємці за заповітом або законодавством України про спадщину - так само, як квартиру, машину та іншу власність.

Ви можете зробити додаткову пенсію собі, або своїм найближчим родичам - дітям, батькам, дружинам. Якщо Ви незадоволені роботою фонду, то маєте право в будь-який момент перевести свої накопичення до іншого фонду, який, на вашу думку, працює більш успішно.

НПФ «ВСІ» ЩОДЕННО весь зароблений дохід розподіляє між своїми учасниками - майбутніми пенсіонерами, відповідно до сумами їх внесків і тривалості «роботи» цих внесків у фонді.

ВАШІ ПРАВА

Ви маєте право самостійно визначати всі умови внесків (термін, періодичність, суму) і виплат (термін, періодичність), змінювати їх в будь-який момент часу за Вашим бажанням, при цьому в НПФ «ВСІ» відсутні штрафні санкції за зміну цих умов, не має обмежень на мінімальну (або максимальну) суму внеску. Також немає жодних штрафних санкцій за несвоєчасну або не повну сплату внесків. Внески до НПФ не обкладаються податком на прибуток фізичних осіб в межах 15% від заробітної плати.

Ви маєте право почати отримувати недержавну пенсію на 10 років раніше, ніж державну - тоді, коли вам це зручно. Так, наприклад, Ви можете почати отримувати пенсію з 55 років. Якщо ж Ви хочете більше накопичити за рахунок інвестиційного доходу, наприклад, якщо ви ще працюєте, то Ви можете починати отримувати Ваші накопичення в будь установлений Вами пенсійний вік старше 50 років. У разі критичного стану здоров'я, виїзду, по ПМЖ за кордон, наступ інвалідності Ви отримаєте свої накопичення одноразовою виплатою.

Ви можете в будь-який момент часу отримати інформацію про стан своїх пенсійних накопичень, про діяльність та стан НПФ «ВСІ».
Сплатити внесок Особистий кабінет Стати учасником
© 2019 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"