укр рус eng
 
Основні вигоди для підприємств від участі в системі недержавного пенсійного забезпечення

    Додаткове стимулювання працівників

Керівництво підприємства зможе запропонувати працівникам додаткову пенсію до обов'язкової державної пенсії, тобто фактично підвищити зарплату працівників з економією на сплаті податків. Це буде означати, що підприємство забезпечує старість працівника, дає йому впевненість у майбутньому. Додаткову пенсію працівник отримає і в тому випадку, якщо в подальшому звільниться з підприємства.

    Розширення інвестиційних можливостей
Підприємство може залучати до 5% коштів пенсійних фондів у якості інвестицій через свої цінні папери. При цьому, отримувати інвестиції підприємство може як в загальному від усієї системи недержавного пенсійного забезпечення, так і безпосередньо від фонду, вкладником якого таке підприємство є.
Відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», недержавний пенсійний фонд може вкладати в акції та облігації підприємств до 80% пенсійних активів, при цьому, не більше, ніж по 5% в цінні папери одного емітента.

    Зменшення бази оподаткування

Кошти, які підприємство перераховує до недержавних пенсійних фондів на користь працівників, відносяться на валові витрати підприємства. Ці кошти не включаються до фонду оплати праці, а це означае що на них не нараховується єдиний соціальний внесок, і не відраховується податок з доходів фізичних осіб.

    Інші вигоди
Впровадження на підприємстві недержавного пенсійного забезпечення дозволить паралельно з вирішенням основних завдань отримати додаткові вигоди:

  • залучити і закріпити висококваліфіковані кадри на будь-якій ділянці виробництва;
  • стимулювати підвищення продуктивності праці персоналу;
  • сформувати позитивний імідж підприємства та його керівництва, як у свідомості працівників, так і в уявленні широких мас (в тому числі, працівників інших підприємств регіону);
  • попереджати соціальні конфлікти на підприємстві;
  • розвивати у працівників почуття соціально партнерства та особистої підтримки з боку керівництва підприємства.
Діє цілодобова консультаційна лінія НПФ «ВСІ»
(Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)
0-800-50-19-25
Сплатити внесок Особистий кабінет Стати учасником
© 2019 Недержавний пенсійний фонд "ВСЕ"